E tmerrshme|Ja si tentojnë ta kalojnë kufirin ilegalisht (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Fotot më poshtë tregojnë individë që kanë bërë të pamundur të kalojnë kufirin dhe të futen ilegal në vende të ndryshme por që janë ndaluar nga inspektorët dhe janë gjetur në vende të pazakonta.

 

3

4

5

6

7

8

9

10

111

/Arbresh.info/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/e-tmerrshmeja-si-tentojne-ta-kalojne-kufirin-ilegalisht-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala