E përfundojnë për sot, veteranët paralajmërojnë protestë sërish

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka përfunduar protesta e veteranëve para Qeverisë së Kosovës. Kështu ka njoftuar Xhevdet Qeriqi.

Ai ka thënë se do të bisedojnë me Këshillin për protestat e ardhshme.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/e-perfundojne-per-sot-veteranet-paralajmerojne-proteste-serish/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala