E paparë: E heq dhëmbin me shtizë (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Vajza e ish-sportistit amerikan Bryan Clay, fitues olimpik në dekatlon, e kishte një dhëmb që i lëvizte dhe duhej të nxirrej.

Kampioni i pensionuar e largoi atë me anë të asaj që di të bëjë më së miri.

Dhëmbin e vajzës e lidhi me shtizën e tij përmes një peri të hollë.  Me hedhjen e shtizës u bë edhe tërheqja e dhëmbit të Ellie.

Në Twitter ai shpegoi se kjo ishte ideja e vajzës së tij.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/e-papare-e-heq-dhembin-me-shtize-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala