E kujt është Vala?

Autori:Zekirja Shabani

 

Operatori i telefonisë mobile “Vala” shumë shpejtë do të ndrrojë slloganin. Agron Mustafa, Drejtori i PTK-së, ka paralajmërua ndërrime në funksionimin e kompanisë që ai drejton.

Merret vesh se nga slogani Vala është e Kosovës do të kalohet në `Vala ime`, në kuadër të ndryshimeve tëë reja që pritet të ndodhin në këëtë kompani.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/e-kujt-eshte-vala/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala