E jashtëzakonshme: Ramushi po bën një sy gjumë në Kuvend (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka gjetur komoditetin e karrigave të Kuvendit të Kosovës, për të bërë një sy gjumë, transmeton Indeksonline.

Në gjithë këtë katrahurë, Haradinaj po flen dhe po merr energji për hapat e mëtutjeshëm të opozitës.

Ai majde ka kohë që nuk po lëviz fare dhe askush nuk po e zgjon./Indeksonline/

ramushi fjet

Video ketu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/e-jashtezakonshme-ramushi-po-ben-nje-sy-gjume-ne-kuvend-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala