E jashtëzakonshme |Dhëndërri e merr nusen me helikopter ne Ferizaj (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Në mënyrë më të veçantë dhe më të pazakontë deri më tani në Kosovë është maartuar një çift në Ferizaj.

Portali Ferizaj Press ka raportuar se të dielën dhëndërri në Ferizaj ka ardhur ta maarr nusen me helikopter.

Ishte plaanifikuar që helikopteri te ateroi në mes të sheshit përballë komunës së Ferizajt por për shkaqe të panjohura helikopteri ateroi ne fshatin Tërrn dhe e mori nusen./Gazeta Fjala/

received_10206214193106903received_10206214191666867

 

received_10206214192866897 received_10206214192666892 received_10206214192466887

received_10206214191586865

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/e-jashtezakonshme-dhenderri-e-merr-nusen-me-helikopter-ne-ferizaj-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala