E gjithë protesta e sotme përmes fotove

Autori:Avdyl Pajaziti

10514856_10205748046049257_149568544_n10514856_10205748046049257_149568544_n10945939_10205748064209711_1555786598_ngazi 41210947625_10205748337216536_262929176_ncdfgazi220150127_133510bllokojn 2bllokojnabm10947665-10203776097179304-1836253796-n10952765_10205748961432141_2059833507_n10950900_10205748962192160_1802775948_n10904245_10205748962032156_1159849095_n10928726_10205749199118083_702104655_n10944931_10205749197798050_1985760061_n10945095_10205749009713348_1263171539_npamje 3pamje nga rtk10952776_643797512419234_1816523780_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/e-gjithe-protesta-e-sotme-permes-fotove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala