E dorëzojnë në polici portofolin me 765 euro

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy të rinj  në Prizren pasi e kanë gjetur  një portofol meshkujsh në të cilin ndodheshin 765 euro e kanë dorëzuar atë në polici.

Pos, parave në portofolin që u gjet mbrëmjen e së hënës  ndodheshin edhe disa kartela bankare dhe një fotografi, bën të ditur policia.

Me ta identifikuar personin i cili e kishte humbur portofolin, policia të njëjtit  ia ka kthyer sipas procedurave të pranim-dorëzimit, transmeton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/e-dorezojne-ne-polici-portofolin-me-765-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala