E dhimbshme: Vajza pranë figurës së Elvisit, në një vjetorin e vrasjes

Autori:Avdyl Pajaziti

Një vit pas vrasjes së ish kandidatit për deputetë të PDK’së , Elvis Pista, vajza e tij është fotografuar pranë babit të vrarë.

Vajza nuk kishte lindur ende kur disa persona të panjohur qëlluan Elvis Pistën, transmeton Express.

E sot një pas e vdekjes familjarët kanë postuar foton e Romës,emri i vajzës, që besohet të ketë qenë amanet nga i ndjeri Pista, pasi Roma ka qenë një prej qyteteve të tija të preferuara.

Elvis Pista u qëllua pas festimit të datëlindjes së gruas së tij. Atë kohë, ajo ishte në muajin e pestë të shtatzënisë.

11304353-10152922386987029-681950044-n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/e-dhimbshme-vajza-prane-figures-se-elvisit-ne-nje-vjetorin-e-vrasjes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala