Dyqanet në “Adem Jashari” ofrojnë 20% lirim për sezonën e verës

Autori:Avdyl Pajaziti

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” Limak Kosovo me partnerin e saj Unifree Duty Free ofrojnë cmimet më të lira në artikuj të dyqaneve pa taksa.

Unifree në Kosovë është duke ofruar cmime speciale vetëm për udhëtarët e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës ‚Adem Jashari‘ në krahasim me shtetet tjera ku operojnë.

Unifree Kosovo është një ndër dyqanet më të lira të Duty Free në krahasim me dyqanet tjera në tërë Evropën.

‚ Ne kemi oferta speciale dhe lirime në vazhdimësi në shumë brende të mirënjohura botërore gjatë tërë vitit sidomos gjatë sezonës verore‘ tha Derya Yidiz, Menaxheri i Operimeve të Unifree Kosovë.

Për më shumë gjatë sezonës verore Unifree ofron edhe një lirim prej 20% për brendet e njohura si Valentino,Davidoff, Clinique, Nina Richi, Ralph Lauren, Elizabeth Arden,Vakko, Mavi Jeans, Desigual etc.

Në mesin e shumë llojeve më shumë se 5000 artikuj dhe përshkak të lirimit nga taksat udhëtarët poashtu mund të gjejnë edhe cmime shumë profitabile të brendeve si
Givenchy, Calvin Klein, Tommy Hilfiger etj për vetëm 29,5 euro.

Unifree dhe partneri i saj menaxhues dhe furnizuesi ATU operojnë Duty Free në 23 shtete     me 131 dyqane.

Unifree

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dyqanet-ne-adem-jashari-ofrojne-20-lirim-per-sezonen-e-veres/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala