Dy të vdekur nga aksidenti në Dollc të Klinës [Foto]

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëdhënësi policor i Rajonit të Pejës, Xhevat Ibraj, ka konfirmuar për Indeksonline se në aksidentin e tmerrshëm në Dollc të Klinës kanë mbetur të vdekur dy persona, derisa njëri vazhdon të luftoi për jetë në Spitalin e Pejës.

“Katër persona të lënduar janë transportuar drejt Spitalit Rajonal të Pejës, ku dy prej tyre kanë arritur pa shenja jete, kurse një tjetër është në rrezik për jetë dhe i katërti është në gjendje më stabile shëndetësore”, ka thënë Ibra për Indeksonline.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dy-te-vdekur-nga-aksidenti-ne-dollc-te-klines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala