Dy policë dhe një deputete po marrin trajtim mjekësor

Autori:Gazeta Fjala

Dy policë janë lënduar gjatë përleshjes me protestuesit para kuvendit të Kosovës. Ata po marrin ndihmën mjekësore në QKUK, bënë të ditur zëdhënësi i QKUK-së Shpend Fazliu.

Njëri policë ka plagë në kokë ndërsa tjetri nga gazi lotsjellës.

Ndërsa QKUK ndihmë ka kërkuar edhe deputetja Albulena Haxhiu  e cila është lënduar nga gazi lotsjellës që kanë hedhur vet opozita në korridoret e Kuvendit. /Gazeta Fjala/

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dy-police-dhe-nje-deputete-po-marrin-trajtim-mjekesor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala