Dy persona rrahen në Brezovicë

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy  shqiptarë shtetas të Maqedonisë kanë raportuar se në afërsi të restorantit “Woodlen” në Brezovicë dje janë sulmuar fizikisht nga disa te dyshuar të panjohur.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor në shtëpinë e shëndetit në Shtërpcë e më pas janë transportuar në emergjencën e Ferizajt. Nuk raportohet për të arrestuar. Policia po heton rastin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dy-persona-rrahen-ne-brezovice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala