Durmishi: O Isë matrapazi, nuk e ke as idenë se çfarë të pret

Autori:Gazeta Fjala

Drejtori në Komunën e Prishtinës, Hysen Durmishi duke komentuar ngjarjet e sotme në Kuvend, e ka kërcënuar prapë Isa Mustafën

Ja statusi që e ka shkruar Durmishi:

“Ky është vetëm fillimi o Isë matrapazi. Ose do ta tërheqësh nënshkrimin ose do të dorhiqesh ose në të kundërtën nuk e ke as idenë se çfarë të pret”./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/durmishi-o-ise-matrapazi-nuk-e-ke-as-idene-se-cfare-te-pret/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala