Duda Balje: Kuvendi si në vitet e 1990-ta

Autori:Gazeta Fjala

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga Grupi Parlamentar 6+, Duda Balje, ka reaguar pas ngjarjeve të sotme që ndodhen në seancën e kuvendit.  Ajo e ka krahasuar ditën e sotme me gjendjen në vitet e 1990-ta.

Hedhja me gota,e shishe,lagja me uje,filikaqet,ofendime verbale,gaz lotesjelles,ndihma e pare mjeksore…nese mendoni se po shkruaj per vitet e 90 -ta …eshte JO ! Shkruaj per vendim tim te punes ,Kuvendi i Kosoves!,” ka shkruar ajo në llogarinë e saj në Facebook.

“Znj Flora Brovina, Blerta Unë shpresoj se ju jeni të mire.”/Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/duda-balje-kuvendi-si-ne-vitet-e-1990-ta/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala