Dridhet toka në Tiranë

Autori:Avdyl Pajaziti

Rreth orës 08:10 minuta të mëngjesit të së martës Tirana ka ndier serish lëkundje tërmeti.

Sipas informacioneve të para epiqendra e tërmetit ka qenë në pjesën e Greqisë por që lëkundjet janë ndiere edhe në kryeqytetin shqiptarë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dridhet-toka-ne-tirane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala