Drejtësinë e mbulon bërlloku (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pallati i Drejtësisë në Hajvali nuk e ka telashe të ventilimin. Puntorët e këtij institucioni të drejtësisë është duke i “mbytur” edhe bërlloku. Këtë fakt e dëshmojnë edhe disa fotografi të publikuara nga gazetari Milaim Zeka.

Zeka në profilin e tij në Facebook ka thënë se nga këto pamje është shokuar edhe vazja 7 vjece, më të cilin ka qënë në këtë pallat për ti kryer disa punë private.

Ky është postimi i plotë i Zekës:

A mundeni me besu?!

Dje, sebashku me vajzen time, Emen, 7 vjeq, isha per nje pune ne Prokurorine Speciale, Pallati i Drejtesise ne Ajvali.

Vajza, aqe e vogel, mbeti e shokuar me ate qe pa.

Thash me vete:Po te kishim prokurori te vertete, e para e kishte arrestuar ndertuesin. E dyta shefin e pastrimit…

10301223_10153164296870306_3771627027222770468_n

11159465_10153164296975306_2116436089298285209_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/drejtesine-e-mbulon-berlloku-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala