Doris Pack: Turp liderëve të opozitës

Autori:Gazeta Fjala

Ish-deputetja e Parlamentit Evropian, Doris Pack, përmes një postimi në rrjetin social Twitter ka komentuar situatën e fundit të krijuar nga tri partitë opozitare në Kuvendin e Kosovës.

Ajo ka akuzuar opozitën se po vepron në mënyrë të papërgjegjshme dhe kundër interesit të shtetit.

“Opozita e Kosovës është duke vepruar në mënyrë të papërgjegjshme, kundër interesit të shtetit., duke shkatërruar të ardhmen dhe imazhin e Kosovës. Marre për udhëheqësit e saj”, ka shkruar Pack, duke iu referuar liderëve të tri partive opozitare.

Doris-300x140

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/doris-pack-turp-lidereve-te-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala