Donika s’tregon nëse do t’i përgjigjet thirrjes së Policisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Donika Kadaj-Bujupi, e kontaktuar nga Koha.net, nuk ka dashur të prononcohet nëse do t’i përgjigjet ftesës së policisë për t’u intervistuar në lidhje me hedhjen e gazit lotsjellës në sallën e Kuvendit të Kosovës.

“Nuk dëshiroj të prononcohem fare për këtë çështje”, ka thënë shkurt Kadaj-Bujupi.

Burimet kanë bërë të ditur se ftesa për t’u intervistuar nga Policia, është nisur në drejtim të shefes së grupit parlamentar të AAK-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/donika-stregon-nese-do-ti-pergjigjet-thirrjes-se-policise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala