Donika pranë Albulenës edhe në momente të vështira (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në vizitë të deputetes Albulena Haxhiu i kanë shkuar edhe kolegët nga radhët e opozitës. Një nga ta është edhe Donika Kadaj-Bujupi e AAK’së.
Raportohet se Kadaj Bujupi, tha se Albulena është lënduar nga pushteti që po i vije fundi.

Edhe gjendja e deputetes së VV’së, Albulena Haxhiu, bëhet e ditur se është e mirë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/donika-prane-albulenes-edhe-ne-momente-te-veshtira-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala