Donika Kadaj hedh gazin në zyren e kryeparlamentarit

Autori:Gazeta Fjala

Gazeta Fjala mëson nga burime brenda Levizjes Vetëvendosje se gazin në zyren e Kadri Veselit e ka hedhur shefja e deputetëve të AAK’së, Donika Kadaj Bujupi.

Gazeta Fjala ka provuar të kontaktoj me deputeten, ajo nuk është përgjigjur.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/donika-kadaj-hedh-gazin-ne-zyren-e-kryeparlamentarit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala