Djali i Naser Kelmendit bëri xhiro me X5’sh në sheshin kryesor të Prishtinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

 

naseri2

Djali i Naser Kelmendit kishte hyrë me veturën e tij pa u penguar nëpër sheshin kryesor të kryeqytetit.

Madje ai me veturën e tij X5 është ndalur për disa qaste para përmendores së ish-presidentit Ibrahim Rugova që gjendet përballë Kuvendit të Kosovës./KosovaPress

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/djali-i-naser-kelmendit-beri-xhiro-me-x5sh-ne-sheshin-kryesor-te-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala