Djali i kryeministrit lirohet nga ndjekja penale

Autori:Gazeta Fjala

Djali i kryemimnistrit Isa Mustafa, Besnik Mustafa është liruar nga ndjekja penale, këtë e bëri të ditur Besnik Berisha, avokat mbrojtës i tij transmeton Gazeta Fjala.

“Prokuroria më në fund hoqi dorë nga ndjekja penale kundër z Besnik Isa Mustafa dhe kolegëve të tij që punuan në Banken per Biznes”, shkruan avokati Berisha në Facebook.

Ai më hert gjatë ditë kishte shkruar se beson se djali i kryeministrit do të lirohet nga akuzat./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/djali-i-kryeministrit-lirohet-nga-ndjekja-penale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala