Djali i Isa Mustafës pëson aksident

Autori:Avdyl Pajaziti

Djali i kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, gjatë ditës së sotme ka pësuar aksident trafiku.

Ndonëse ende nuk dihen detajet, mësohet se tanimë ai është dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Telegrafi, së shpejti do tiu informojë më gjerësisht lidhur me ngjarjen. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/djali-i-isa-mustafes-peson-aksident/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala