Djali i Beg Rizajt me fotografi të babait (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në rrjetin social Facebook po qarkullon një fotografi, ku shihet djali i Beg Rizajt, para fotografisë së babait të tij./klan.mk/

-djali_665405754

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/djali-i-beg-rizajt-me-fotografi-te-babait-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala