Dikush po proteston nesër për arsye tjera

Autori:Avdyl Pajaziti

Një qytetar i Kosovës ka vendosur të dal nesër të protestoj për arsye tjera nga çka ka parashikuar opozita. Ai po del të protestojë se nuk ka treg për shitjen e produkteve të tij.

Kështu së paku ka deklaruar në Facebook, ku ka postuar një fotografi me një thes patate, dhe shkruan: “Unë po prodhoj por nuk kam treg me shitë, atëherë do të protestoj.” /Ripost/.

Image

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dikush-po-proteston-neser-per-arsye-tjera/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala