Digjet vetura në Vranjefc

Autori:Avdyl Pajaziti

Një veturë është përfshirë nga zjarri në lagjen “Kodra e Trimave” në Vranjefc rreth orës 11:00.
Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar edhe Xhemajl Ibishi nga njësiti i Zjarrfikësve të Prishtinës.

Ibishi ka thënë se vetura ka qenë në lëvizje kur papritur është kapluar nga zjarri.

“ Një veturë e tipit Renault Megan është kapluar nga zjarri gjatë kohës sa ishte në lëvizje. Ekipi i zjarrfikësve ka shkuar në vend ngjarjes dhe ka lokalizuar zjarrin në veturë. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, ndërkaq dëmet e veturës nuk janë të mëdha”, ka thënë Ibishi për Indeksonline./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-vetura-ne-vranjefc/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala