Digjet vetura në qendër të Prishtinës (Foto dhe Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një veturë e tipit “Golf 3” është djegur sot rreth orës 12 të mesnatës në qendër të Prishtinës, në rrugën “Sylejman Vokshi”, transmeton Gazeta Fjala.

Shkaktari i zjarrit nuk dihet dhe zjarrfikësit e Kosovës kanë ardhur shpejt në vendin e ngjarjes dhe kanë ndalur zjarrin duke mos e lënë veturën të eksplodojë./Gazeta Fjala/

djegja vetura

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-vetura-ne-qender-te-prishtines-foto-dhe-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala