Digjet stalla me gjithë ushqimin e bagëtive

Autori:Avdyl Pajaziti

Stalla me ushqimin e bagëtive në fshatin Busovatë të Kamenicës është përfshirë nga zjarri.

Njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Polica njofton se përveç dëmeve materiale, që kanë arritur vleren 5 mijë euro, nuk ka të lënduar

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-stalla-me-gjithe-ushqimin-e-bagetive/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala