Digjet shtepia në Gjakovë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Gjakovë dje është djegur në tersi një shtëpi banimi.

Policia e Kosovës raporton se në zjarrin i cili ka djegur tërësisht shtëpinë e një shqiptari në Gjakovë, përveç dëmeve materiale nuk ka pasur viktima.

Dyshohet se shkaktar i zjarrit ka qenë rryma elektrike.
Njësiti i zjarrfikësve ka arritur ta lokalizoj zjarrin, por jo edhe të shpëtoj diç nga shtëpia. (lajmi.net)

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-shtepia-ne-gjakove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala