Digjet një kombi-bus

Autori:Gazeta Fjala

Pas eskalimit të situatës ka filluar djegja edhe e një kombi-busi afër Galerisë Kombëtare.

Ndërkohë në vendngjarje kanë dalur edhe zjarrëfiksit dhe janë duke e lokalizuar zjarrin.

eskalon situata

2

3

zjarrfikesit

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-nje-veture/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala