Digjet një veturë në mes të rrugës në Sllatinë

Autori:Valdete Valdete

Para pak minutave një veturë është përfshirë nga zjarri në Sllatinë, shkruan Gazeta Infokus.

Në pamjet që ka siguruar Infokus shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur Policia e Kosovës dhe zjarrfikësit.

Ndërsa nuk ka persona të lënduar si pasojë  e këtij rasti.

Gazeta Infokus do ju mbajë të informuar në lidhje me rastin./Gazeta Infokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-nje-veture-ne-mes-te-rruges-ne-sllatine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala