Digjet një stallë bagëtish në Podujevë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në fshatin Zakut të komunës së Podujevës para pak minutash një stallë bagëtish është përfshirë nga zjarri.

Zjarrfikësit dhe Policia e Kosovës bashkë me banorët lokal po bëjnë përpjekje për ta shuar zjarrin transmeton Radiovision Plus.

Nuk është raportuar për të lënduar, ndërkaq merret vesh se bagëtitë janë larguar nga stalla, ndërkaq aksioni i shuarjes së zjarrit është duke vazhduar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-nje-stalle-bagetish-ne-podujeve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala