Digjet një shtëpi në Kamenicë

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës njofton se është djegur shtëpia e një qytetari në lagjen Malësia në Kamenicë.

Në raportin e policisë thuhet se nuk dihen rrethanat e zjarrit që ka kapluar shtëpinë.

Njësitet policore dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin ndërsa, thuhet se janë shkaktuar dëme të konsiderueshme.

Nga zjarri nuk raportohet të ketë pasur të lënduar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-nje-shtepi-ne-kamenice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala