Digjet një shtëpi në Gjilan

Autori:Gazeta Fjala

Një shtëpi është djegur mbrëmë në Gjilan, në rrugën “Avdullah Presheva”.

Ende nuk dihen shkaktarët kryesor por dyshohet se rryma ishte njëri prej shkaktarëve. Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë shukur zjarrin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-nje-shtepi-ne-gjilan/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala