Digjet një lokal në Berrnicë

Autori:Avdyl Pajaziti

Një dyqan në fshatin Berrnicë të Prishtinës është përfshirë nga zjarri.

Ende nuk dihen shkaqet se si ka ardhë deri përfshirja e dyqanit nga flakët.

Raportohet se njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe ka fikur zjarrin por, konsiderohet se vlera e dëmeve të shkaktuara nga zjarri është e konsiderueshme.

Policia nuk raporton për të lënduar ndër rasti vazhdon të hetohet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-nje-lokal-ne-berrnice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala