Digjet edhe një veturë zyrtare në Mitrovicë

Autori:Zekirja Shabani

Në mesnatë është djegur një veturë zyrtare në parkingun e komunës së Mitrovicës.

Vetura kishte targa 3Z 191 02, por nuk dihet cilit insisutcion i përket, pasi që aty veturat i parkon edhe Administrata Tatimore e Kosovës.

Deri më tash nuk dihet se kush ia ka vënë zjarri veturës.
Ditëve të fundit janë djegur disa vetura zyrtare në të gjitha qendrat e Kosovës, autorët e të cilave veprime nuk janë zbuluar./Veriu.info

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-edhe-nje-veture-zyrtare-ne-mitrovice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala