Digjet banesa në qendër të Prishtinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një banesë është djegur pnesërisht të hënën në qendër të Prishtinës. Zjarri ka shkaktuar dëme materiale, pra fatmirësisht nuk është lënduar askush. Gazeta Fjala sjellë momentet e intervenimit të zjarrëfikësve të cilët nuk kanë mundur të futen me kamion deri tek vendi i ngjarjes.

received_10153172792226221 received_10153172791796221 received_10153172791606221 received_10205584537789260

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjet-banesa-ne-qender-te-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala