Digjen tri vetura në Prishtinë

Autori:Zekirja Shabani

Protestuesit u kanë vënë flakën tri veturave zyrtare.

Veturat janë duke u djegur para objektit të Prokurorisë Themelore në Prishtinë.

Kjo ka ndodhur pasi që protestuesit po konfrontohen me Policinë e Kosovës nëpër rrugët e Prishtinës./Klan Kosova/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjen-tri-vetura-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala