Digjen shtëpi të shqiptarëve në Kumanovë (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Në Kumanovë janë dëgjuar serish dy shpërthime tjera. AlsatM raportin se pasi janë dëgjuar shpërthimet, nga dy shtëpi atje ka nisur të dal tym.

Gjendje e tillë e jashtëzakonshme në Kumanovë është që nga orët e para të mëngjesit. Të shtëna me armë, shpërthime, djege të shtëpive dhe arrestime ka pasur atje prej rreth orës 05:00 të së shtunës.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/digjen-shtepi-te-shqiptareve-ne-kumanove-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala