Dhunojnë policin

Autori:Avdyl Pajaziti

Tre persona të dehur kanë dhunuar një polic në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pasi ai i kishte ndaluar për t’i kontrolluar.

Arsyeja e ndalesës ishte pasi ata duke ngarë mjetin e tyre kishin kaluar në semafor të kuq. Pas sulmit, ata janë arrestuar nga policia shqiptare. Identiteti i tyre nuk është bërë i ditur.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dhunojne-policin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala