Dhjetëra qytetarë mblidhen para kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Dhjetëra qytetarë janë mbledhur para dyerve të Kuvendit të Kosovës më pak se gjysmë ore para fillimit të seancës ashtu sic është paralajmëruar.

Megjithatë, ende nuk dihet nëse seanca do të mbahet, pasi që partitë opozitare kanë hedhur gaz lotësjellës në objektin e kuvendit./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dhjetera-qytetare-mblidhen-para-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala