E dhimbshme: Të sapomartuarit aksidentohen për vdekje gjatë festës së Pashkëve (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy të sapomartuarit, Margaret-Ann Rous dhe burri i saj Davidi gjatë ditës së djeshmë po fluturonin me aeroplanin e tyre privat për në qytetin e Tiree-t të Skotlandës që t’i vizitonin nënën dhe vëllaun e tyre për festën e Pashkëve.

Ndërkohë, trupat e tyre u gjetën pa shenja jete në të mbeturat e aeroplanit, pasi që aeroplani kishte humbur sinjalin me qendrën kontrolluese të trafikut ajror, transmeton Indeksonline.

Mësohet se çifiti ishin martuar Qershorin e kaluar, dhe po planifikonin të krijojnë familje së shpejti.

Shokët dhe familja e tyre u kushtoi disa çaste përkujtimi dhe thanë se ata bënin një çift të mahnitshëm.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dhimbshme-te-sapomartuarit-aksidentohen-per-vdekje-gjate-festes-se-pashkeve-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala