Dështon mbledhja e Komisionit e thirrur nga Veseli

Autori:Avdyl Pajaziti

Në mungesë të kuorumit ka dështuar mbledhja e Komisionit për shqyrtimin e nominimeve për kandidatët për anëtarë të Gjykatës Kushtetutese.

“Disa mungojnë me arsye, disa janë në Beograd e disa kanë shkuar në Mini Max”, ka thënë Veseli.

Mbledhja e radhës e këtij komisioni është caktuar për të hënën, ndërsa afati për përcaktimin e 2 gjyqtarëve është deri më 27 tetor.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deshton-mbledhja-e-komisionit-e-thirrur-nga-veseli/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala