Dërguti:Opozita mblidhet para seancës për t’u koordinuar

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti e cila ka marr pjesë në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit ka thënë se partitë opozitare do të takohen në ora 09:30 për të marr një vendim së bashku lidhur me mbarëvajtjen e seancës.

Ajo ka shtuar se përfaqëson vetëm Vetëvendosjen në Kryesi dhe nuk mund të jap një qëndrim të përbashkët.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/dergutiopozita-mblidhet-para-seances-per-tu-koordinuar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala