Derdhen patatet në rrugë, rrezikojnë komunikacionin në Pestovë

Autori:Gazeta Fjala

Një traktor i mbushur me patate, në fshatin Pestovë të Vushtrrisë, ka rrezikuar, sot në mesditë, komunikacionin.

Kjo pasi që tërë patatet që ishin të vendosura aty u shpërndanë në njërën anë të rrugës, siç mund të shihet edhe në fotografi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/derdhen-patatet-ne-rruge-rrezikojne-komunikacionin-ne-pestove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala