Deputetja Blerta Deliu i del në krah Albulena Haxhiut (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu ka reaguar pas lëndimit që pati deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu.

Ajo në rrjetin sociale “Facebook” ka deklaruar se uron që sa më shpejt të shërohet deputetja e LVV-së.

Postimi i plotë:

“Sapo u informova që deputetja Albulena Haxhiu si pasojë e ngjarjeve të sotme në Kuvend qenka alivalosur!

Sinqerisht uroj që të shërohet dhe sa më parë t’i kthehet familje”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetja-blerta-deliu-i-del-ne-krah-albulena-haxhiut-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala