Deputetja Blerta Deliu dërgohet në emergjencë

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe deputetja tjetër e PDK-së  Blerta Deliu ka pasur nevojë për ndihmë mjekësore.

Ajo është marrë  nga ekipi i emergjencës në Kuvend  dhe më pas është dërguar në spital, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetja-blerta-deliu-dergohet-ne-emergjence/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala