Deputeti Rexhep Selimi nuk ka kushte për seancë

Autori:Gazeta Fjala

Rexhep Selimi deputeti i lëvizjes Vetëvendosje para kuvendit të Kosovës duke ju bashkuar përkrahësve ka deklaruar se nuk ka kushte për seancë normale
“Përderisa jashtë seancës është situate e jo normale, do vazhdojmë protestën në të njëjtën dinamike”, tha Selimi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputeti-rexhep-selimi-nuk-ka-kushte-per-seance/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala