Deputetetë e opozitës lënë kuvendit nisen drejt sheshit

Autori:Gazeta Fjala

Deputetët opozitarë që jandë drejtuar nga sheshi pritet që të arrijnë deri tek hotel Grand dhe sheshi Zahir Pajaziti

 

opozitaopozitaaaopozitaaaa

opalbini albiniiii albiniiiiii

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/deputetete-e-opozites-dalin-jashte-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala